RELAXACE A WELLNESS V BLÍZKOSTI PUSTEVEN
RELAXACE A WELLNESS V BLÍZKOSTI PUSTEVENRELAXACE A WELLNESS V BLÍZKOSTI PUSTEVENRELAXACE A WELLNESS V BLÍZKOSTI PUSTEVENRELAXACE A WELLNESS V BLÍZKOSTI PUSTEVENRELAXACE A WELLNESS V BLÍZKOSTI PUSTEVEN

Relaxační místo u lesa s plným komfortem

Na poklidném místě, v srdci Beskyd , se nachází nově zrekonstruovaná Chalupa U tří soviček. Zaujme Vás především svou výjimečnou polohou, neboť je umístěna na okraji lesa a obklopuje ji více než 3 000 metrů velká zahrada. Celá oáza klidu je v uzavřeném areálu, což Vám zaručí maximální soukromí a přitom tolik volnosti pro nerušený odpočinek. Chalupa Vám svou jedinečnou lokací nabídne možnost poznání atraktivních turistických míst v blízkém okolí, z nichž nejznámější destinací jsou 7 minut autem vzdálené Pustevny.

KLIDNÉ MÍSTO

* rozlehlý areál o velikosti 3000 m2 * chalupa v těsné blízkosti lesa * udržovaná příjezdová cesta * uzavřený areál

KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ

* nově zrekonstruovaná stavba * stylově zařízené interiéry * 3x ložnice * 2x koupelna * plně vybavená kuchyně * pračka, sušička * vinotéka * krb * parkování přímo u chalupy * WELLNESS 40 M2 (FINSKÁ SAUNA, WHIRLPOOL)

ZÁBAVA V SRDCI BESKYD

* výjimečná lokalita pro spousty výletů * dětské hřiště * houpačka, skluzavka, * trampolína * stolní tenis * stylové ohniště s posezením * venkovní kryté griloviště * plynový gril * udírna

Wellness Chalupa U tří soviček

Wellness Chalupa U tří soviček NOVĚ zrekonstruovaná celoročně provozovaná WELLNESS "Chalupa U tří soviček" se nachází v obci Prostřední Bečva v místní části Kněhyně. Zaujme Vás především svou výjimečnou polohou, neboť je umístěna na okraji lesa a obklopuje ji více než 3000 metrů oplocená zahrada, pod horou Radhošt.
V blízkosti chalupy je možné navštívit jednu z největších atrakcí Beskyd - Pustevny.
Lokace chalupy zaručuje spoustu možností turistiky, cykloturistiky a zábavy jak pro děti tak dospělé.
V zimě můžete v dojezdu do 20 - ti minut navštívit 7 lyžařských areálů včetně udržovaných běžkařských stop.
Plně vybavená chalupa disponuje komfortním zázemím jak pro rodiny s dětmi a i malými dětmi, tak si chalupu užijí dospělí. V ceně ubytování je možno využít wellness zóny s finskou saunou a whirlpoolem.
Součástí dětského hřiště je trampolína, stolní tenis, houpačky, skluzavka a dětská prolézačka. K dispozici je taktéž kryté venkovní griloviště, krytý krb, plynový gril. V ceně ubytování jsou veškeré energie a místní poplatky.


 8  8