Vnitřní vybavení


Venkovní vybavení

Dvoupodlažní Chalupa U tří soviček je usazena v přední části rozlehlého uzavřeného pozemku o velikosti 3 000 m2. Více než polovina areálu je obklopena smrkovým lesem a dotváří pocit samoty a příjemného klidu. V přízemí se nachází prostorný a vkusně zařízený obývací pokoj s velkou sedačkou, TV a krbem. Na odpočinkovou část navazuje moderní plně vybavená kuchyně s jídelnou pro 8 osob. Samozřejmostí je vestavěná trouba, indukční deska, mikrovlnná trouba, ale najdete zde také myčku nádobí, velkou lednici s mrazákem, kapslové presso, robot či topinkovač. Z obývací části je možné vyjít na prostornou terasu s posezením, odkud se Vám nabídne nádherný výhled na okolní přírodu. V 1. podlaží se nachází 3 vybavené ložnice. Jedna z nich je pro 4 osoby včetně manželské postele, ostatní jsou 2lůžkové.

Vedle chalupy je prostorné kamenné griloviště s posezením, ve kterém je možné grilovat sele či jehně. Pro opravdové gurmány máme připravenou udírnu, ta se nachází v prostoru určeném pro grilování.

Po levé straně, při vjezdu, je stavba s přístřeškem, která slouží jako garáž. Zde si můžete odložit své lyže, kočárky, kola a jiná větší zavazadla. V areálu se nachází také zahradní domek, ten není v současnosti hostům přístupný.